2022-07-29 11:26:48

Žmogiškųjų išteklių vadovas (-ė)

Alliance for Recruitment
3800 - 5300 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Strategija, darbo kryptys: Kurti, įgyvendinti ir atstovauti žmonių vadybos bei organizacinės kultūros (HR) strategiją nustatant prioritetus ir planus kartu su vadovų komanda, užtikrinant, kad komanda veiktų vieningai remiantis minėta strategija, darbo kryptimis, kultūros gairėmis.
  • Darbas su vadovų komanda: vadovų komandos konsultavimas visais su darbuotojais susijusiais klausimais, bendrų sprendimų ieškojimas ir užtikrinimas, jog sprendimai atitiktų įmonės žmonių valdymo bei kultūros gaires.
  • Darbuotojų palaikymas: darbuotojų įvedimas, grįžtamojo ryšio teikimas ir patarimai esant sudėtingoms tarpusavio (kolegų, vadovų) situacijoms, probleminių klausimų identifikavimas ir sprendimas vadovų tarpe, motyvacinių priemonių kūrimas ir įgyvendinimas.
  • Procesai: Kurti, esant poreikiui naujinti, HR procesus, užtikinti jų taikymą ir sklandų vykdymą organizacijoje arba adaptaciją pagal esamą įmonės situaciją: darbuotojų atrankos, veiklos proceso bei atlygių, motyvacinių sistemų, naudų paketo valdymas, įsitraukimo ir kitų tyrimų organizavimas jų veiksmų planų sudarymas, mokymo, ugdymo planų inicijavimas, kultūros skatinimo projektų rengimas bei įgyvendinimas, kt.
  • Komunikacijos ir pokyčių valdymas: užtikrinti ir koordinuoti sklandžią vidinę komunikaciją ir einamuosius pokyčius – informacijos paruošimas bei teikimas vadovų komandai bei darbuotojams, susirinkimų valdymas ir organizavimas, probleminių klausimų koordinavimas, ScaNet palaikymas, nuolatinis informacijos dalinimasis, kt.
  • Organizavimas ir inicijavimas: kasmetinių švenčių, akcijų, renginių organizavimas, pagalba rengiant skyrių veiklas.
  • Darbdavio įvaizdžio formavimas: komunikacijos užtikrinimas kartu su marketingo komanda, glaudus bendradarbiavimas su universitetais (stipendijos, praktikos, mokymai, kt.).
  • Planavimas: organizacijos ateities poreikių, siekiant auginti organizaciją ir jos kultūrą planavimas bei inicijavimas, darbuotojų poreikio planavimas, karjeros bei pakaitumo valdymas (augimo, sugrįžtančių po motinystės atostogų ir kt. atvejais), biudžeto sudarymas ir kontrolė.
  • Teisė, darbo santykiai ir atitiktis: Užtikrinti  SC GROUP vieningų  politikų  adaptavimą,  rengti  ir  atnaujinti SC LT įmonės vidaus tvarkas ir procedūras, užtikrinti su darbuotojais susijusių dokumentų atitiktį LR Darbo kodeksui.
  • Darbų sauga: koordinuoti darbų saugos sferos klausimus ir reikalavimus dirbant su išoriniais partneriais, užtikrinant, jog organizacijoje atitinkame Valstybės reikalavimus, o darbuotojų darbo sąlygos tinkamos ir vertinamos gerai ne tik Valstybinių reguliavimo tarnybų, bet ir pačių darbuotojų.
  • Duomenų analizė: stebėti žmogiškųjų išteklių rodiklius, daryti išvadas remiantis duomenų statistika ir pritaikyti veiksmus, kurie lemtų rodiklių stabilumą/augimą/gerėjimą.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas socialinių mokslų arba vadybos mokslų srityje;
  • Ne mažiau nei 3-4 metų patirtis žmogiškųjų išteklių srityje vadovaujančioje pozicijoje;
  • Labai geri kompiuterio įgūdžiai ("Word", "Excel", "PowerPoint", Power BI);
  • Ankstesnė patirtis dirbant su žmogiškųjų išteklių administravimo sistemomis;
  • Žmonių elgsenos išmanymas, psichologijos žinios bei įgūdžiai;
  • Geri organizaciniai gebėjimai, stipri orientacija į bendradarbiavimą siekiant rezultatų;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, aktyvumas;
  • Sklandi lietuvių kalba (tiek raštu, tiek žodžiu), bei puikios anglų kalbos žinios (tiek raštu, tiek žodžiu – ne žemiau nei B2 lygis);

  • Metinis bonusas priklausomai nuo pasiektų įmonės ir asmeninių tikslų (iki 2 DU);
  • Įmonės automobilis nuolatiniam naudojimui;
  • Gyvybės ir nelaimingų atsitikimų draudimas;
  • Papildomas sveikatos draudimas;
  • Mokymasis vadovų lyderystės programoje (BMI modulis);
  • Dalinio nuotolinio darbo galimybė;
  • VIP ložės naudojimas Kauno Žalgirio arenoje;
  • Darbuotojų renginiai, išvykos;
  • Įmonės paskolos darbuotojams (nuo 1 metų stažo);
  • Sveikinimai/pašalpos;
  • Nuolaidų platformos perks.lt narystė;
  • Kompensuojamos sveikatos patikros bei skiepai ir kt.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo