2022-07-29 11:26:48

VĖDINIMO IR KONDICIONAVIMO PRODUKTŲ GRUPĖS VYSTYMO VADOVAS

Personalo akademija, UAB
2000 - 3000 €/mėn. "į rankas"
PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė – ilgametę patirtį turinti kompanija, kurios istorija prasideda prieš daugiau kaip šimtmetį. Įmonė veikia didmeninės prekybos srityje, parduoda santechnikos, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, apšvietimo, pramonės ir elektrotechnikos produktus. Kompanijos veikla apima Baltijos šalis, Lenkijos ir Skandinavijos rinkas.

Darbo aprašymas

  • Vėdinimo, kondicionavimo produktų grupės vystymas (prekės ženklo vertės didinimas, pardavimų plėtimas, pelningumo kontrolė), asortimento ir kainodaros formavimas;
  • Dalyvavimas produktų strategijos kūrime, vystyme ir įgyvendinime;
  • Pardavimo tikslų vykdymas, rinkos tyrimai ir konkurentų analizė;
  • Naujų verslo klientų paieška ir pritraukimas;
  • Santykių su tiekėjais užmezgimas, palaikymas bei vystymas;
  • Bendradarbiavimas su pardavimo skyriaus darbuotojais, produktų mokymai;
  • Mokymų, seminarų ir kitų rinkodaros veiklų organizavimas klientams, projektuotojams.

Reikalavimai

  • Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
  • 2+ metų sėkminga darbo patirtis Komercijos/Pardavimų/Pirkimų ar panašiose srityse, veikiant su vėdinimo, kondicionavimo sistemų produktais;
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Noras dirbti su pardavimais, produktų vystymu ir orientacija į tobulėjimą;
  • Labai geri komunikavimo, derybų įgūdžiai, organizuotumas, atsakingumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Fiksuotą 1800 – 2300 eur/mėn. į rankas ir didesnį atlyginimą, priklausantį nuo turimos patirties;
  • Kiekvieną mėnesį mokamus priedus, priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • Įmonės automobilį darbui ir asmeniniams poreikiams;
  • Kuro kompensavimą darbo užduotims atlikti;
  • Galimybę dalį laiko dirbti iš namų;
  • Išskirtinių nuolaidų platformą ir nuolaidas įsigyjant įmonės produkciją;
  • Galimybę aktyviai tobulėti ir įgauti vertingos patirties;
  • Draugišką, stabilią ir profesionalią komandą.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo