2022-07-29 11:26:48

Šaltkalvis-suvirintojas

Galvanta, UAB
Nuo 1700 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Darbas su metalo gręžimo, pjovimo įrankiais;
  • Metalinių detalių paruošimas pagal brėžinius;
  • Metalinių konstrukcijų suvirinimas pusautomačiu ir MIG/MAG;
  • Baro vadovo nurodymų vykdymas.

Должностные обязанности:

  • Работа со сверлильным и режущим инструментом по металлу;
  • Подготовка металлических деталей по чертежам;
  • Выполнение других указаний руководителя участка;
  • Сварка металлоконструкций полуавтоматом и MIG/MAG.

Reikalavimai

  • Darbo su metalo gręžimo, pjovimo įrankiais patirtis;
  • Konstrukcinių brėžinių skaitymas;
  • Darbo patirtis metalo apdirbimo srityje;
  • Suvirinimo patirtis: pusiauatomatas, MIG/MAG;
  • Suvirinimo technologinio proceso išmanymas;
  • Вrėžinių skaitymas;
  • Kruopštumas; atsakingas požiūris į darbą.
  • Teigiamas požiūris į darbą komandoje.

Privalumai:

  • Rusų kalbos žinojimas;
  • Suvirintojo kvalifikaciją patvirtinantis pažymėjimas.

Основные требования к кандидату:

  • Опыт работы со сверлильным и режущим инструментом по металлу;
  • Чтение конструктивных чертежей;
  • Опыт работы в сфере металлообработки,
  • Опыт работы сварщика – полуавтомат;
  • Знание технологического процесса сварки;
  • Ответственный подход к работе, исполнительность, самостоятельность;
  • Способность быстро выполнять физическую работу.

  • Galimybę mokytis ir tobulėti profesinėje srityje; mentoriaus pagalbą;
  • Motyvuojančią atlyginimo sistemą;
  • Visas socialines garantijas su papildomu draudimu (dėl nelaimingų atsitikimų 24/7);
  • Aprūpinimą darbo drabužiais ir saugos priemonėmis.

Предлагаем:

  • Обучение и наставничество;
  • Мотивирующая система оплаты труда;
  • Все социальные гарантии с дополнительным страхованием (Несчастные случаи 24/7);
  • Работа в дружном многонациональном коллективею

Papildoma informacija / Дополнительная информация:

  • Darbo vieta - Naujoji Vilnia / Место работы - Новая Вильня.
  • Atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos / Заработная плата зависит от навыков и опыта кандидата.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą, jūs patvirtinate, kad duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad jūsų CV duomenys būtų naudojami atrankos pravedimo tikslais bei būtų saugomi iki atrankos pabaigos.

Nepraleiskite galimybės dirbti perspektyvioje, nuolat augančioje šiuolaikinių technologijų gamybinėje įmonėje!

Darbo vieta: Dūmų g. 3 B, Naujoji Vilnia

Tel. pasiteiravimui: +37060039702