2022-07-29 11:26:48

Reklamos pardavimų vadybininkė (-as)

Piranijos projektai, UAB
Nuo 1500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Naujam televizijos projektui ieškome reklamos pardavimų vadybininko (-ės), kuriam patikėsime laidos rėmėjų paiešką.

Atsakomybės:

  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Nuolatinių ryšių su jau esamais įmonės klientais bei reklamos agentūromis palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, sutarčių derinimas ir pasirašymas;
  • Pardavimų projektų valdymas ir iškeltų tikslų įgyvendinimas;
  • Rinkos tendencijų analizė.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Kūrybiškumas, aktyvumas, orientacija į tikslą, iniciatyvumas, puikūs bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Motyvuojančią, konkurencingą atlygio sistemą;
  • Galimybę užsidirbti papildomai;
  • Siūlome darbą su verslo liudijimu ar individualios veiklos pažyma.

Atlyginimas: fiksuotas atlyginimas 1500 Eur su mokesčiais + galimybė užsidirbti papildomai.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo