2022-07-29 11:26:48

Projektų vadovas (-ė) (R&D projektai)

Alliance for Recruitment
2980 - 4300 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ką veiksi šioje pozicijoje?
Būsi atsakingas už R&D skyriaus projektus, įskaitant:

  • Projekto darbų grafikų sudarymą, koregavimą ir užtikrinimą, jog visi procesai vyktų pagal planą.
  • Biudžeto planavimą, kontrolę ir jo efektyvų panaudojimą.
  • Rizikų identifikavimą ir valdymą.
  • Projekto komandos užduočių paskirstymą, prioritetų nustatymą bei problemų sprendimą.
  • Probleminių sričių identifikavimą ir pasiūlymus veiklos tobulinimui.

Reikalavimai

Ko tikimės iš Tavęs?

  • Turi stiprius projektų valdymo įgūdžius, kuriuos gali pagrįsti konkrečiais įgyvendintais projektais.
  • Elektronikos ir mechanikos procesų supratimas, inžinerinis mąstymas – privalumas
  • Gamybos procesų planavimo patirtis – privalumas.
  • Esi patyręs(-usi) MS Project ar kitoje projektų valdymo programoje.
  • Vadovaujiesi šiuolaikiniais projektų valdymo metodais (PMBOK, Agile).

Įmonė siūlo

Kodėl verta prisijungti prie mūsų komandos?

  • Mes esame viena iš lyderių pasaulinėje vandens ir šilumos skaitiklių rinkoje.
  • Vertiname šias vertybes: #MumsRūpi, #Pasitikime, #SiekiameAukštųTikslų.
  • Skatiname kūrybiškumą, iniciatyvumą bei siūlome laisvę tobulinti procesus ir diegti naujas idėjas.
  • Atvira vadovų ir darbuotojų komunikacija bei komandos šventės kartu švenčiant pergales.
  • Naudojamės įvairiais darbuotojų privalumais (metinės premijos, sveikatos draudimas, mokymų galimybės, dovanos, laisvadieniai gimtadienio proga, poilsio zonos ir kt.).
  • Siūlome karjeros augimo galimybes – vidinę karjerą kasmet daro kas dešimtas mūsų darbuotojas.
  • Esame jauni, ambicingi ir greitai augame, todėl iššūkių bei pergalių skonis bus nuolatinis palydovas.
  • Turime hibridinį darbo modelį ir workation galimybes, leidžiančias dirbti iš užsienio.