2022-07-29 11:26:48

Pardavėjas - konsultantas

CVMarket.lt klientas
1105 - 1400 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome konsultančių (-tų) dirbti juvelyrikos, gintaro gaminių, originalių suvenyrų parduotuvėse Klaipėdos mieste.

Taip pat siūlome darbo vietą Juodkrantėje (su galimybe apgyvendinti).

Pagrindinės darbo funkcijos:

  • Bendravimas su klientais bei aktyvūs pardavimai;
  • Asortimento išmanymas;
  • Darbas kasos aparatu; kortelių skaitytuvu;
  • Ekspozicijos bei parduotuvės tvarkos užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Užsienio kalbų žinios;
  • Aktyvumas;
  • Komunikabilumas;
  • Greita orientacija.

  • Terminuota darbo sutartis. Dirbantiems Klaipėdoje iki 2024 m. spalio mėn. 15d., dirbantiems Juodkrantėje iki 2024 spalio 01 d.
  • Darbas slenkančiu grafiku;
  • Suminė darbo laiko apskaita;
  • Dirbantiems Juodkrantėje suteikiama apgyvendinimo galimybė; arba kelionės išlaidų kompensacija;
  • Savo naujus kolegas, net ir neturinčius panašaus darbo patirties, išmokysime visų šio darbo subtilybių, pasidalinsime savo žiniomis bei patirtimi. Šis pasiūlymas puikiai tinka studijuojantiems, darbas suderinamas su studijomis.