2022-07-29 11:26:48

Namų šeimininkė (-as)

Advantus, UAB
1900 - 2500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome šeimyniško žmogaus kasdieniams namų ruošos darbams atlikti (8-17 valandomis, nuo pirmadienio iki penktadienio) privačiuose šeimos namuose. Įprasti darbai:

  • Namų tvarkymas;
  • Maisto produktų patikrinimas ir trūkumų užsakymas iš internetinių platformų (kaip Barbora);
  • Itin paprastų patiekalų paruošimas (pateiksime receptūrą);
  • Nuvykimas į parduotuvę reikalingoms prekėms įsigyti;
  • Rūbų skalbimas ar lyginimas;
  • Kurjerių pasitikimas;
  • Gali reikėti pagelbėti nuvežant šeimos vaikus į mokyklą ar atgal, taigi būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Reikalavimai

  • Puikūs laiko planavimo įgūdžiai ir gebėjimas organizuoti;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Bazinės maisto gamybos žinios būtų privalumas.

Į šią poziciją ieškome mandagus, pozityvaus, organizuoto, lojalaus ir svarbiausia – atsakingo žmogaus.

  • Kas mėnesinį 1200 - 1600 eur „į rankas“ darbo užmokestį, priklausomai nuo Jūsų turimų įgūžių;
  • Galimybę tobulinti savo įgūdžius - Jums pageidaujant, suteiksime galimybę dalyvauti maisto ruošimo ar kitokiuose su šiai pozicijai reikalingais įgūdžiais susijusiuose kursuose;
  • Darbas malonioje šeimyniškoje aplinkoje;
  • Kuro kompensaciją, jei į darbą vykstama nuosavu automobiliu.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo