2022-07-29 11:26:48

Kelių inžinierius

Alliance for Recruitment
1600 - 2900 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Susisiekimo komunikacijų projektavimas (keliai/gatvės);
  • Inžinerinių skaičiavimų atlikimas;
  • Susisiekimo komunikacijų 3D modelių kūrimas;
  • Projekto grafinės, techninės bei tekstinės dokumentacijos rengimas;
  • Projektinių sprendimų priėmimas;
  • Projekto konfliktinių vietų, nesuderinamumo identifikavimas ir informavimas atsakingiems asmenims apie tokių vietų atsiradimą;
  • Normatyvinių dokumentų, standartų, įstatymų ir instrukcijų taikymas projekto sprendiniuose;
  • Pagalba projekto vadovui, projekto dalies vadovui vykdant projektą.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (bakalauro/ magistro laipsnis);
  • Pageidautina bent 2 metų susisiekimo komunikacijų projektavimo patirtis;
  • Geri darbo įgūdžiai AutoCAD Civil 3D programomis;
  • Geri darbo įgūdžiai MS Word, MS Excel programomis;
  • BIM projektavimo patirtis laikoma privalumu;
  • Anglų kalbos žinios būtų laikomos privalumu;
  • Mokėjimas dirbti komandoje;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Domėjimasis naujovėmis, siekis augti bei tobulėti;
  • Laikymasis nustatytos projekto dokumentacijos struktūros ir tvarkos.

Įmonė siūlo

  • Hibridinio darbo galimybę;
  • Ketvirtines premijas atsižvelgiant į individualius pasiekimus bei skyriaus rezultatus;
  • Papildomas sveikatinimo naudas: biudžetą sveikatingumo paslaugų platformoje “Stebby”, draudimą nuo nelaimingų atsikimų ir ligų;
  • Kiekvienais metais darbuotojui skiriamą biudžetą pasirinktiems mokymams/kvalifikacijos kėlimo kursams finansuoti;
  • Galimybę naudotis privačia automobilių aikštele;
  • Įvairias iniciatyvas, įmonės šventes, komandos formavimo renginius;
  • Aplinką, kuri siekia bendro tikslo, dalinasi žiniomis bei skatina individualų augimą, palaiko iniciatyvas.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo