Ieškome SANDĖLIO DARBUOTOJO tarptautinėje įmonėje! LAISVI SAVAITGALIAI

Gi Group Lithuania, UAB
1100 - 1200 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Mūsų klientas - tarptautinės metalo apdirbimo ir gamybos grupės dalis, siūlanti aukščiausios kokybės sprendimus ir produktus pramonei. Ši įmonė gali didžiuotis savo ilgamete patirtimi ir inovacijomis, kurios leidžia užtikrinti tvarumą ir efektyvumą. Šiuo metu prie komandos prisijungti kviečiame SANDĖLIO DARBUOTOJĄ, kuris padėtų užtikrinti sklandų sandėlio procesų valdymą. Jei turi atsakomybės jausmą, esi kruopštus bei nori dirbti stabilioje tarptautinėje įmonėje, kviečiame tave tapti mūsų komandos dalimi!

Darbo pobūdis:

  • Prekių priėmimas, pakrovimas, iškrovimas;
  • Prekių pakavimas, rūšiavimas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas sandėlyje, kitų vadovo nurodymų vykdymas.

Reikalavimai

Jeigu tu:

  • Turi darbo sandėlyje patirties;
  • Turi patirties valdant krautuvą (pažymėjimas – privalumas);
  • Skaitai brėžinius, turi gerus kompiuterinio raštingumo įgūdžius (privalumas);
  • Gali dirbti dviemis pamainomis nuo pirmadienio iki penktadienio: I - 6:30-15:00 , II - 15:00-23:30;

tada labai laukiame Tavęs prisijungiant prie mūsų komandos!

Įmonė siūlo

Mes tau siūlome:

  • Darbą profesionalioje tarptautinėje komandoje;
  • Visada laisvus savaitgalius;
  • Jūsų patogumui įrengtus dušus, virtuvėlę;
  • Galimybę įgyti elektrokrautuvo pažymėjimą, jei jo neturite.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo