2022-07-29 11:26:48

E-komercijos vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
1800 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ar norėtumėte pažinti moteriško apatinio trikotažo subtilybes, kaip jis kuriamas, gaminamas, ir prisidėti prie pardavimų vystymo?

Mes ieškome Tavęs, jei puikiai žinai, kas yra skaitmeninis marketingas ir el. komercija, turi idėjų, kuriomis nekantrauji pasidalinti, ir tiki, kad tai sritis, kurioje nori augti!

Šiuo metu įmonė ieško moteriško apatinio trikotažo e-komercijos vadybininkės (-o):

Darbo pobūdis

  • El. Parduotuvės administravimas: turinio ir produktų kuravimas, prekių kortelių rengimas, kontrolė, likučių taisymas, kiti susiję darbai.
  • El. parduotuvės užsakymų apdorojimas: prekių surinkimas iš sandėlio, supakavimas ir išsiuntimas klietams
  • El. parduotuvės klientų konsultavimas prekių įsigijimo klausimais, korespondencijos tvarkymas.
  • Darbas su Amazon platforma.
  • Reklaminių akcijų inicijavimas ir įgyvendinimas, kitų rinkodaros praktikų pritaikymas el. parduotuvės pardavimų ir žinomumo didinimui.
  • Socialinių tinklų paskyrų administravimas, turinio kūrimas ir reklama.
  • Pardavimų ataskaitų rengimas, pateikimas vadovui.

Reikalavimai

  • Tikimės, kad esate motyvuotas, planuojantis ir rezultatų siekiantis žmogus, turintis puikius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.
  • Būtina patirtis elektroninės komercijos srityje.
  • Patirtis dirbant su Amazon platforma būtų privalumas arba didelis noras mokytis.
  • Būtina socialinių tinklų administravimo patirtis.
  • Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius, gebate dirbti su dizaino programomis (Photoshop, Canva)  – privalumas.
  • Esate iniciatyvus, gebate sekti ir užtikrinti el. prekybos rodiklius bei tobulinti veiklos procesus, turite gerus organizacinius įgūdžius.
  • Gebate dirbti efektyviai, esate kūrybiškas, savarankiškas, orientuotas į rezultatus, turite analitinį mąstymą.
  • Puikios anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą.
  • Galimybę įgyti patirties e-komercijos srityje, patirties dirbant su pasaulinio lygio platforma Amazon ir realizuoti savo idėjas.
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.
  • Darbo užmokestį 1800 Eur neatskaičius mokesčių.