2022-07-29 11:26:48

Duomenų inžinierius (-ė)

CVMarket.lt klientas
1835 - 2753 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Aplinkos projektų valdymo agentūra nuolat ieško aktyvių, ambicingų, nebijančių iššūkių ir iniciatyvių darbuotojų, kurie, prisidėję prie šaunios mūsų komandos, galėtų kartu augti ir tobulėti.

Prisijunk – tapk draugiškiausios aplinkai komandos dalimi!

Šiuo metu ieškome:

Informacinių technologijų skyriaus vyriausiojo duomenų inžinieriaus (-ės)

Jūsų pagrindinės užduotys bus:

  • Užtikrinti duomenų rinkinių integravimą į bendrą duomenų platformą.
  • Kurti struktūruotų ir nestruktūruotų duomenų valdymo ir saugojimo sprendimus.
  • Teikti siūlymus dėl  optimalių sprendimų įgyvendinimo būdų.
  • Atlikti informacinių sistemų duomenų srautų analizę.
  • Kurti ir palaikyti optimalią duomenų srautų architektūrą.
  • Automatizuoti rankinių duomenų procesus, ataskaitas, išvestinius rodiklius pagal parengtas veiklos taisykles.
  • Diegti procesus ir sprendimus duomenų kokybės stebėsenai.
  • Užtikrinti analitinių įrankių naudojamų duomenų tikslumą ir pasiekiamumą.

Reikalavimai

Mes tikimės jog Jūs:

  • Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą.
  • Turite ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį duomenų apdorojimo ar analizės srityje.
  • Gerai išmanote šiuolaikines informacines technologijas, duomenų bazių sudarymo ir funkcionavimo principus, informacinių sistemų ar registrų integravimo sprendimus.
  • Esate susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais valstybės ir žinybinių registrų, informacinių sistemų veiklą, kūrimą ir plėtrą, duomenų tvarkymą ir saugą.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Galimybę tobulėti ir prisidėti prie žalių idėjų įgyvendinimo.
  • Profesinio augimo galimybę dalyvaujant mokymuose.
  • Mes vertiname vieni kitus – drauge švenčiame ir džiaugiamės pasiekimais.
  • Mums itin svarbu asmeninio ir darbo laiko balansas, todėl siūlome galimybę tam tikrą darbo dalį dirbti nuotoliniu būdu.
  • Kurti šiltą ir patikimą atmosferą komandoje.
  • Papildomą sveikatos draudimą.
  • Darbo užmokestį nuo 1835 Eur iki 2753 Eur (prieš mokesčius) ir galima kintamoji atlyginimo dalis.  Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, atitikimą kitiems pozicijos reikalavimams ir aptariamas pokalbio metu.

Agentūra gerbia Jūsų privatumą, todėl konfidencialumą garantuojame. Jei žinote, kam šis pasiūlymas būtų įdomus, praneškite apie tai galimam kandidatui.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informuojame, kad kandidatuodami į pareigas Jūs pateikiate savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite internetinės svetainės www.apva.lt skiltyje „Asmens duomenų apsauga“.