2022-07-29 11:26:48

Darbas Prekių Surinkėjui tarptautinėje įmonėje

CVMarket.lt klientas
1000 - 1100 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ieškome Prekių Surinkėjo darbui vienoje garsiausių ir perspekyviausių skandinaviškų įmonių. Skandinaviška darbo kultūra, smagus ir bendraujantis kolektyvas bei daugybė įvairių privalumų - garantuota! Tai puiki proga išbandyti save, įgyti naujų žinių bei gebėjimų ir augti karjeroje.

Darbo pobūdis:

  • Priimti elektroninės parduotuvės užsakymus;
  • Surinkti užsakytas prekes;
  • Užtikrinti atliekamo darbo efektyvumą dirbant kartu su komanda.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad kandidatas:

  • Bus fiziškai stiprus - darbas fizinis, tad teks daug judėti;
  • Turi puikius bendravimo įgūdžius;
  • Yra kruopštus ir atsakingas;
  • Dirba efektyviai - užduotis atlieka greitai ir tiksliai;
  • Gali dirbti naktimis, slenkančiu grafiku.

Įmonė siūlo

Kandidatui siūlome:

  • Ne tik vidines, bet ir tarptautines karjeros galimybes - turime ne vieną sėkmės pavyzdį!
  • Šiuolaikišką, į darbuotojų gerovę orientuotą darbo aplinką, išskirtinai draugišką kolektyvą;
  • Patogų sudaromą darbo grafiką (daugiau poilsio dienų);
  • Skanius, sveikus ir labai pigius pusryčius, pietus bei vakarienę;
  • Nemokamus skanėstus, kavą ir arbatą;
  • Apmokymus naujai prisijungusiems bei asmeninio tobulėjimo mokymus;
  • Daug papildomų pertraukėlių;