Ieškome PAKAVIMO OPERATORIAUS Trakuose - VISADA LAISVI SAVAITGALIAI

Gi group Lithuania
1200 - 1300 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Mūsų klientas – vienas didžiausių šiuolaikinių avižų ir granolos gamintojų Šiaurės Europoje, galintis pasiūlyti platų avižinių kruopų, avižinių dribsnių, avižinių miltų ir granolos asortimentą. Šiuo metu ieškome komandos pastiprinimo PAKAVIMO OPERATORIAUS pozicijoje. Atsižvelgiant į Tavo darbo patirtį, pasiūlysime geriausiai Tau tinkantį variantą. Suteiksime išsamius apmokymus.

Darbo pobūdis:

  • Vykdyti gamybos proceso ir įrenginių priežiūrą;
  • Eksplotuoti įrenginius, užtikrinti sklandų jų veikimą;
  • Stebėti ir kontroliuoti įrenginių parametrus bei jų veikimą;
  • Vykdyti įrenginių valymo ir smulkaus remonto darbus;
  • Užtikrinti švarą ir higieną priskirtose zonose;
  • Vykdyti kitas vadovo paskirtas užduotis;

Darbo grafikas: vieną savaitę 4 d. dirbama dieną, kitą savaitę 3 d. dirbama naktį. Savaitgaliai visada laisvi. Darbo laikas: 06:00-18:00/18:00-06:00

Reikalavimai

  • Darbo patirtis (gamyboje prie įrenginių – privalumas);
  • Domisi gamybine įranga, gamybos technologija;
  • Yra atsakingas, energingas, kruopštus;
  • Yra motyvuotas mokytis ir keltis kvalifikaciją;
  • Turi galimybę dirbti pamaininiu darbo grafiku;

Įmonė siūlo

  • Sveikatos draudimas pasibaigus bandomajam laikotarpiui;
  • Visas kokybiškam darbui reikalingas darbo priemones ir socialines garantijas;
  • Tarptautinius standartus atitinkančią darbo aplinką, galimybę tobulėti bei susipažinti su modernia gamybos įranga, jos aptarnavimu, priežiūra;
  • Papildomą motyvaciją už naujų kolegų atvedimą į organizaciją;
  • Dovanas darbuotojams ypatingomis progomis (gimus vaikui, susituokus, kt.);

Kontaktai pasiteiravimui: Skambinkite Monikai: +3706 856 7277. Skambinkite Eglei: +3706 711 7881.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo